Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

Juma Mechelen.

Kruisbaan 125
2800 Mechelen

Telefoon: 015 42 30 00
E-mail: info.mechelen@juma.net.bmw.be

Verkoop

Kruisbaan 125
2800 Mechelen

Contact

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: verkoop.mechelen@juma.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 8:30 - 18:30
Za : 10:00 - 17:00

Naverkoop

Kruisbaan 125
2800 Mechelen

Contact

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: naverkoop.mechelen@juma.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 8:00 - 18:00

Carrosserie

Kruisbaan 125
2800 Mechelen

Contact

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: carrosserie.mechelen@juma.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 8:00 - 17:00

Gunter Van Lent
Concessiehouder

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: gunther.van-lent@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: gunther.van-lent@juma.net.bmw.be
Pascale Mampaey
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: pascal.mampaey@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: pascal.mampaey@juma.net.bmw.be
Tim Vermost
Assistant Manager

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: tim.vermost@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: tim.vermost@juma.net.bmw.be


Philippe Van Speybroeck
Verkoop
Luc Deswarte
Verkoop

Telefoon: 015 34 23 72 015 34 23 72
E-mail: luc.deswarte@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 34 23 72 015 34 23 72
E-mail: luc.deswarte@juma.net.bmw.be
Jan Wijsgeer
Verkoop

Telefoon: 015 34 23 68 015 34 23 68
E-mail: jan.wijsgeer@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 34 23 68 015 34 23 68
E-mail: jan.wijsgeer@juma.net.bmw.be
Tom Poppe
Verkoop

Telefoon: 015 34 23 67 015 34 23 67
E-mail: tom.poppe@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 34 23 67 015 34 23 67
E-mail: tom.poppe@juma.net.bmw.be
Line Dejardin
Onthaal en Verkoopsadministratie

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: Line.Dejardin@Juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: Line.Dejardin@Juma.net.bmw.be


Thomas Thiebaut
Product Genius

Telefoon: 015 34 23 77 015 34 23 77
E-mail: thomas.thiebaut@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 34 23 77 015 34 23 77
E-mail: thomas.thiebaut@juma.net.bmw.be


Thomas Thiebaut
Afleveraar

Telefoon: 015 34 23 77 015 34 23 77
E-mail: thomas.thiebaut@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 34 23 77 015 34 23 77
E-mail: thomas.thiebaut@juma.net.bmw.be
Iliass Bogonam
Afleveraar

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: Iliass.Bogonam@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: Iliass.Bogonam@juma.net.bmw.be


Danny Van den Eeckhout
New Business Developer
Jakob Mignon
Fleet Manager/ Corporate Account Advisor

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: jakob.mignon@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: jakob.mignon@juma.net.bmw.be
Kristina Korolinskaia
Business Account Advisor


Eddy Claes
Verkoop Tweedehandswagens

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: eddy.claes@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: eddy.claes@juma.net.bmw.be


Pascale Mampaey
Verantwoordelijke Naverkoop

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: Pascal.Mampaey@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: Pascal.Mampaey@juma.net.bmw.be
Steven Opdebeeck
Supervisie werkplaats

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: steven.opdebeeck@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: steven.opdebeeck@juma.net.bmw.be
Lieven Van Campenhout
Service Advisor
Walter Leemans
Service Advisor

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: walter.leemans@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: walter.leemans@juma.net.bmw.be
Sandra Van Den Eede
Administratie naverkoop

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: sandra.van-den-eede@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: sandra.van-den-eede@juma.net.bmw.be
Stefaan Van Ossel
Service Advisor

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: stefaan.van-ossel@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: stefaan.van-ossel@juma.net.bmw.be
Maxime Smets
Service Advisor

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: maxime.smets@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: maxime.smets@juma.net.bmw.be


Mieke Vos

Telefoon: 015 34 23 63 015 34 23 63
E-mail: mieke.vos@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 34 23 63 015 34 23 63
E-mail: mieke.vos@juma.net.bmw.be
Bart Van Hemelryck

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: bart.van-hemelryck@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: bart.van-hemelryck@juma.net.bmw.be


Stefan Cauwenbergh
Magazijnier

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: stefan.cauwenbergh@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: stefan.cauwenbergh@juma.net.bmw.be
Ismaël Van Paesschen
Magazijnier

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: ismael.van-paesschen@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: ismael.van-paesschen@juma.net.bmw.be


Bruno Aerts
Verantwoordelijke Werkplaats


Glenn Bouwmeester
Verantwoordelijke Carrosserie

Telefoon: 015 34 23 71 015 34 23 71
E-mail: glenn.bouwmeester@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 34 23 71 015 34 23 71
E-mail: glenn.bouwmeester@juma.net.bmw.be

Juma Mechelen

Kruisbaan 125 2800 Mechelen
Kruisbaan 125
2800 Mechelen

BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
BMW afspraak

Maak een service afspraak.

Maak een afspraak
BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top