Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

JUMA Leuven.

Brusselsesteenweg 72
3020 Herent

Telefoon: 016 49 98 70
E-mail: info.leuven@juma.net.bmw.be

Verkoop

Brusselsesteenweg 72
3020 Herent

Contact

Telefoon: 016 49 98 82 016 49 98 82
E-mail: verkoop.leuven@juma.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 8u30 - 18u30
Za : 10u00 - 17u00

Naverkoop

Brusselsesteenweg 72
3020 Herent

Contact

Telefoon: 016 49 98 85 016 49 98 85
E-mail: naverkoop.leuven@juma.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 7u30 - 18u30

Magazijn

Brusselsesteenweg 72
3020 Herent

Contact

Telefoon: 016 49 98 78 016 49 98 78
E-mail: magazijn.leuven@juma.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 8u00 - 17u00

Carrosserie

Brusselsesteenweg 66
3020 Herent

Contact

Telefoon: 016 49 98 81 016 49 98 81
E-mail : carrosserie.leuven@juma.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr: 8u00 - 17u00

Gunter Van Lent
Concessiehouder

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: Gunter.Van-Lent@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: Gunter.Van-Lent@juma.net.bmw.be
Koen Van Orshaegen
Operationeel Directeur

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: Koen.Van-Orshaegen@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: Koen.Van-Orshaegen@juma.net.bmw.be


Steven Vandensande
After-Sales Manager

Telefoon: 016 49 98 75 016 49 98 75
E-mail: Steven.Vandensande@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 75 016 49 98 75
E-mail: Steven.Vandensande@juma.net.bmw.be
Bart Straetemans
Sales Administration Manager

Telefoon: 016 49 98 96 016 49 98 96
E-mail: Bart.Straetemans@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 96 016 49 98 96
E-mail: Bart.Straetemans@juma.net.bmw.be
Bert Deschuytter
Sales Manager

Telefoon: 016 49 98 84 016 49 98 84
E-mail: Bert.Deschuytter@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 84 016 49 98 84
E-mail: Bert.Deschuytter@juma.net.bmw.be


Bart Straetemans
Sales Administration Manager

Telefoon: 016 49 98 96 016 49 98 96
E-mail: Bart.Straetemans@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 96 016 49 98 96
E-mail: Bart.Straetemans@juma.net.bmw.be
Bert Deschuytter
Sales Manager

Telefoon: 016 49 98 84 016 49 98 84
E-mail: Bert.Deschuytter@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 84 016 49 98 84
E-mail: Bert.Deschuytter@juma.net.bmw.be
Bart Coox
Sales Advisor

Telefoon: 016 49 98 95 016 49 98 95
E-mail: Bart.Coox@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 95 016 49 98 95
E-mail: Bart.Coox@juma.net.bmw.be
Marjolein Baumans
Sales Advisor

Telefoon: 016 49 98 98 016 49 98 98
E-mail: Marjolein.Baumans@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 98 016 49 98 98
E-mail: Marjolein.Baumans@juma.net.bmw.be
Dolf Van de Ven
Sales Advisor

Telefoon: 016 49 98 93 016 49 98 93
E-mail: Dolf.Van-de-Ven@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 93 016 49 98 93
E-mail: Dolf.Van-de-Ven@juma.net.bmw.be
Mathieu Neyrinck
Sales Advisor

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: Mathieu.Neyrinck@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: Mathieu.Neyrinck@juma.net.bmw.be
Peter Deleus
Sales Advisor

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: peter.deleus@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: peter.deleus@juma.net.bmw.be
Jolien Peeters
Greeter

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: Jolien.peeters@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: Jolien.peeters@juma.net.bmw.be


Simon Van der Mullen
Product Genius

Telefoon: 016 49 98 91 016 49 98 91
E-mail: simon.van-der-mullen@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 91 016 49 98 91
E-mail: simon.van-der-mullen@juma.net.bmw.be


Merel Bruggemans
MINI Ambassador

Telefoon: 016 49 98 94 016 49 98 94
E-mail: Merel.Bruggemans@juma.net.mini.be

Telefoon: 016 49 98 94 016 49 98 94
E-mail: Merel.Bruggemans@juma.net.mini.be
Simon Van der Mullen
MINI Junior Sales

Telefoon: 016 49 98 94 016 49 98 94
E-mail: simon.van-der-mullen@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 94 016 49 98 94
E-mail: simon.van-der-mullen@juma.net.bmw.be


Danny Van den Eeckhout
New Business Developer
Jakob Mignon
Fleet Manager/ Corporate Account Advisor

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: jakob.mignon@juma.net.bmw.be

Telefoon: 015 42 30 00 015 42 30 00
E-mail: jakob.mignon@juma.net.bmw.be
Kristina Korolinskaia
Business Account Advisor


Bert Nees
Verantwoordelijke Tweedehandswagens

Telefoon: 016 49 98 84 016 49 98 84
E-mail: Bert.Nees@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 84 016 49 98 84
E-mail: Bert.Nees@juma.net.bmw.be
Glenn Michiels
Verkoop BMW Premium Selection & MINI Next

Telefoon: 016 49 98 84 016 49 98 84
E-mail: Glenn.Michiels@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 84 016 49 98 84
E-mail: Glenn.Michiels@juma.net.bmw.be


Steven Moris
Afleveraar

Telefoon: 016 49 98 97 016 49 98 97
E-mail: Steven.Moris@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 97 016 49 98 97
E-mail: Steven.Moris@juma.net.bmw.be
Simon Van der Mullen
Afleveraar

Telefoon: 016 49 98 91 016 49 98 91
E-mail: simon.van-der-mullen@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 91 016 49 98 91
E-mail: simon.van-der-mullen@juma.net.bmw.be


Jolien Peeters
Marketing Coördinator

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: Jolien.peeters@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: Jolien.peeters@juma.net.bmw.be


Steven Vandensande
After-Sales Manager

Telefoon: 016 49 98 75 016 49 98 75
E-mail: Steven.Vandensande@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 75 016 49 98 75
E-mail: Steven.Vandensande@juma.net.bmw.be
Peter Sommereyns
Werkplaatsleider

Telefoon: 016 49 98 76 016 49 98 76
E-mail: Peter.Sommereyns@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 76 016 49 98 76
E-mail: Peter.Sommereyns@juma.net.bmw.be
Dorien Hendrix
Facturatie After Sales

Telefoon: 016 49 98 77 016 49 98 77
E-mail: Dorien.Hendrix@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 77 016 49 98 77
E-mail: Dorien.Hendrix@juma.net.bmw.be
Robby Wellens
Robby Wellens
Service Advisor

Telefoon: 016 49 98 85 016 49 98 85
E-mail: Robby.Wellens@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 85 016 49 98 85
E-mail: Robby.Wellens@juma.net.bmw.be
Hans Van Avondt
Hans Van Avondt
Pick-up and delivery service
Michaël Cammaert
Michaël Cammaert
Service Advisor

Telefoon: 016 49 98 85 016 49 98 85
E-mail: Michael.Cammaert@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 85 016 49 98 85
E-mail: Michael.Cammaert@juma.net.bmw.be
Jonathan Clissen
Jonathan Clissen
Service Advisor

Telefoon: 016 49 98 85 016 49 98 85
E-mail: Jonathan.Clissen@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 85 016 49 98 85
E-mail: Jonathan.Clissen@juma.net.bmw.be
Seppe Coorevits
Seppe Coorevits
Service Advisor

Telefoon: 016 49 98 85 016 49 98 85
E-mail: seppe.coorevits@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 85 016 49 98 85
E-mail: seppe.coorevits@juma.net.bmw.be


Johan Courant
Verantwoordelijke Magazijn

Telefoon: 016 49 98 78 016 49 98 78
E-mail: Johan.Courant@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 78 016 49 98 78
E-mail: Johan.Courant@juma.net.bmw.be
Mark Geyskens
Magazijn

Telefoon: 016 49 98 78 016 49 98 78
E-mail: Mark.Geyskens@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 78 016 49 98 78
E-mail: Mark.Geyskens@juma.net.bmw.be
Frank Luckermans
Magazijn

Telefoon: 016 49 98 78 016 49 98 78
E-mail: Frank.Luckermans@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 78 016 49 98 78
E-mail: Frank.Luckermans@juma.net.bmw.be


Jo Lagae
Commercieel verantwoordelijke

Telefoon: 016 49 98 73 016 49 98 73
E-mail: Jo.Lagae@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 73 016 49 98 73
E-mail: Jo.Lagae@juma.net.bmw.be
Jannes Van Asselberghs
Administratief verantwoordelijke


Davy Verwimp
Verantwoordelijke Sales Administration

Telefoon: 016 49 98 71 016 49 98 71
E-mail: Davy.Verwimp@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 71 016 49 98 71
E-mail: Davy.Verwimp@juma.net.bmw.be
Esther Goovaerts
Verkoopsadministratie

Telefoon: 016 49 98 92 016 49 98 92
E-mail: Esther.Goovaerts@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 92 016 49 98 92
E-mail: Esther.Goovaerts@juma.net.bmw.be
Katrien Brijs
Verkoopsadministratie

Telefoon: 016 49 98 92 016 49 98 92
E-mail: katrien.brijs@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 92 016 49 98 92
E-mail: katrien.brijs@juma.net.bmw.be
Tamara Verschueren
Verantwoordelijke Boekhouding

Telefoon: 016 49 98 72 016 49 98 72
E-mail: Tamara.Verschueren@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 72 016 49 98 72
E-mail: Tamara.Verschueren@juma.net.bmw.be
Els Van Goidsenhoven
Boekhouding

Telefoon: 016 49 98 72 016 49 98 72
E-mail: Els.Van-Goidsenhoven@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 72 016 49 98 72
E-mail: Els.Van-Goidsenhoven@juma.net.bmw.be


Davy Verwimp
HR Verantwoordelijke

Telefoon: 016 49 98 71 016 49 98 71
E-mail: Davy.Verwimp@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 71 016 49 98 71
E-mail: Davy.Verwimp@juma.net.bmw.be


Davy Verwimp
Verantwoordelijke Facility

Telefoon: 016 49 98 71 016 49 98 71
E-mail: Davy.Verwimp@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 71 016 49 98 71
E-mail: Davy.Verwimp@juma.net.bmw.be


Michel Claerhout
Quality Manager

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: Michel.Claerhout@juma.net.bmw.be

Telefoon: 016 49 98 70 016 49 98 70
E-mail: Michel.Claerhout@juma.net.bmw.be

Juma Leuven

Brusselsesteenweg 72 3020 Herent
Brusselsesteenweg 72
3020 Herent

    1. BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      BMW afspraak

      Maak een service afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top